יום חמישי כ"ג באב תש"פ 13/08/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

טורקיה במתקפה נגד התקשורת החרדית

בשעה זו מתברר גודל הנזק שהסבו הפורצים הטורקיים לאתר; השרתים ניזוקו עד היסוד ומומחי מיחשוב עמלים בשעה זו למזער את הנזק. האתר נפרץ אמש בידי האקרים מוסלמים מטורקיה, ורק עתה מתחיל לשוב לתיקונו. עימכם הסליחה - וגם ההסבר

יוסי בלוך ואיתן פריד, י"ד באב תש"ע - 25/07/2010 14:34
'טוג' סומן כמטרה: הטורקים מפנים את האלימות כלפי ישראל אל המגזר החרדי, ומנסים לתקוף דרך המדיות השונות. לצערנו, הדרך היחידה שנגישה לאותם אנטישמיים הינה האתר של המגזר החרדי, ובמשך הלילה הותקף אתר 'טוג' וניזוק בהיקף עצום, שרק בשעות אילו מתחיל להתברר.  אתר 'טוג' עמד הלילה תחת מתקפה חסרת תקדים בהיקפה של האקרים טורקים, ובעקבות המתקפה נגרם לאתר נזק ניכר.

בדומה למספר אתרים ברשת, הותקפו במוצ"ש השרתים של חברת 'טוג' כשהפורצים עושים זאת כך שכל גולש אשר ניסה להגיע לדף הבית של 'טוג' הגיע לדף מחאה של ההאקרים הטורקיים, ובו ביטויים קשים ומלאי ארס נגד ישראל. הדף כלל הטפות וציטוטים מהקוריאן, כשלמרבה האבסורד, ידעו אותם טורקיים לבחור דווקא באתרנו, הפונה לציבור החרדי האותנטי, ולשתול דווקא בו את דברי הנאצה. התוקפים לא הסתפקו בכך ושתלו בשרתים של האתר כמות אדירה של ווירוסים שצוות המיחשב של טרינט עוד נכון לשעות ארוכות של עבודה לנטרל אותם.

בשעה זו עמלים אנשי הצוות הטכני של 'טוג' על מזעור הנזקים של הטרור הווירטואלי הקשה, כשבמקביל מסייעים מומחים חיצוניים בביעור הווירוסים השונים. הנזק שנגרם לאתר ולגרורותיו נאמד בסכומים גבוהים וייארך עוד זמן רב עד שהאתר יהיה נקי מהארס הטורקי ויתאושש מהמתקפה הממוקדת.

מיד לאחר הפריצה, נפוצה השמועה על ההשלתטות על האתר החרדי, וגולשים רבים שניסו להיכנס לאתר נתקלו בתוצאות המזעזעות. הצוות הטכני של טוג השקיע מאמצים אינטנסיביים להסיר את דברי הגידוף והנאצה, ולהגיע לאפשרות להסביר לגולשים את פשרה של התקלה הקשה.

על אף שההתקפה פגעה לראשונה גם בנראות האתר, אין זו הפעם הראשונה שהאתר מותקף. מאז שהאתר עלה לאוויר ובעיקר מאז התעצמות המשבר עם טורקיה בשל אירועי ה'מרמרה', נרשמו בשרתי 'טוג' עשרות ניסיונות התקפה. אנשי הצוות הטכני של 'טוג' עושים ויעשו הכל בעז"ה, כדי לא לפגוע בשירות לגולשים ולמרות הכל, להמשיך לספק את השירות לאיש החרדי ברשת.
 1. 6. מה פתאום?!! הווירוס לא יכול לעבור מהאתר, אא"כ תפתח קובץ [לל"ת]
  roni 26/07/2010 11:03
 2. 5. מדוע לא לתקוף אותם...???
  גבריאל 26/07/2010 09:52
  האם חסרים לנו האקרים שיכולים לפגוע באתרים שלהם...???
 3. 4. יש סיכוי שהם יכניסו לנו וירוסים ????
  וירוס 25/07/2010 21:48
  ?
 4. 3. רק דף הבית היה עם העמוד שלהם
  אפרת 25/07/2010 19:50
  כל השאר עבד כרגיל
 5. 2. מה עושים אם זה קורה שוב? נבהלתי!!!
  ר"גנית 25/07/2010 19:48
  לנתק???
  האם זה יכול לפגוע בצופים???
  אודה לכם אם תענו
 6. 1. אל תירתעו מהאנטישמים [לל"ת]
  יוני 25/07/2010 16:41