יום שני י"ב בחשון תשפ"ב 18/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו ייפגש עם אובמה בעוד כשבועיים

הבית הלבן הודיע, כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ייפגש עם הנשיא אובמה במעונו הרשמי בוושינגטון ב-6 ליולי. שר הביטחון, אהוד ברק, ימריא הערב לסדרת פגישות בבירה האמריקנית

יוסי בלוך, ח' בתמוז תש"ע - 20/06/2010 19:28
 
ביקור ידידותי? ראש הממשלה בנימין נתניהו יבקר בבית הלבן בוושינגטון וייפגש עם הנשיא ברק אובמה, ב-6 ליולי, כך נמסר בהודעה רשמית מהבית הלבן.
נתניהו אמור להמריא לוושינגטון בלילה שבין ה-4 ל-5 ביולי ולפגוש למחרת את הנשיא האמריקני במעונו הרשמי. פגישה קודמת בין האישים שנקבעה לתאריך ה-1 ביוני לא יצאה אל הפועל עקב אירועי המשט, שקטעו ביקור מתוכנן של נתניהו בצפון אמריקה.

בחודשים האחרונים ניכרת מגמה של הפחתת המתיחות הפומבית בין ירושלים לוושינגטון ועל רקע זה זומן נתניהו לפגישה שבוטלה, בה כפי הידוע, תכנן הנשיא האמריקני להפגין חום ואהדה כלפי מדינת ישראל, אולם עקב אירועי המשט נדחה הביקור ההוא. כעת, טרם ברור כיצד יקבל אובמה את נתניהו זאת בגין המתיחות החדשה בין המדינות שפרצה בעקבות אירועי המשט.

בינתיים, הלילה ימריא לוושינגטון שר הביטחון אהוד ברק, שם צפויה לו סדרת פגישות עם בכירי הממשל האמריקני. ברק אמור להיפגש בניו יורק עם מזכ"ל האו"ם, באן קי-מון, ולבקש ממנו להסיר את הצעתו להקמת ועדת חקירה בינלאומית של האו"ם לבדיקת אירועי המשט – זאת בשל הקמתה של ועדת טירקל על ידי ממשלת ישראל.