יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

ברק ביטל נסיעתו לפאריס

שר הביטחון, אהוד ברק הודיע כי הוא מבטל את נסיעתו שתוכננה הערב לפאריס ובכוונתו להישאר בארץ עד שתתקבל החלטה בממשלה על הקמת ועדת החקירה לבדיקת אירועי המשט. בכירים בירושלים מעיריכם כי ברק חושש שנתניהו ייכנע ללחץ הבינלאומי ויתפשר על סמכויות הוועדה

יוסי בלוך, א' בתמוז תש"ע - 13/06/2010 19:00
ברק נשאר בארץ. שר הביטחון, אהוד ברק, הודיע היום כי הוא מבטל את נסיעתו שתוכננה הערב לפאריס ובכוונתו להישאר בארץ עד שיוחלט בממשלה ובקבינט על הקמת ועדת החקירה לאירועי המשט. ברק היה אמור לפתוח את הביתן הישראלי בסלון הצבאי היבשתי ה"יורו סטורי" וכן להיפגש עם בכירים בממשל הצרפתי.

במהלך שעות היום שוחחו ברק וראש הממשלה נתניהו עם בכירים בארה"ב ובאירופה כדי להגיע להסכמות בנוגע להקמת ועדת החקירה לבדיקת אירועי המשט, שהקמתה ממשיכה להתמהמה לפי שעה.

גורמים בירושלים מעריכים, כי הישארותו של ברק בארץ נובעת מרצונו לוודא שראש הממשלה לא ייכנע ללחץ הבינלאומי ויתפשר בנוגע למנדט הוועדה, זאת בניגוד לדעתו של שר הביטחון.

הבוקר הודיע נתניהו כי בראש ועדת החקירה שתקום יעמוד השופט העליון בדימוס, יעקב טירקל. נתניהו הוסיף כי ישראל ממשיכה לנהל מגעים נמרצים עם ארה"ב במהלך כל הימים האחרונים בניסיון להגיע להסכמה על זהות חברי הוועדה וסמכויותיה.