יום ראשון י"ג בתמוז תש"פ 05/07/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו החליט, נתניהו הקפיא

מזגזג? בעקבות העליהום התקשורתי, הורה היום ראש הממשלה בנימין נתניהו לבחון מחדש את העתקת מיקומו של חדר המיון בבית החולים ברזילי שבאשקלון

ראובן שטיין, ז' בניסן תש"ע - 22/03/2010 21:42
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הורה היום (ב') לבחון מחדש את העתקת מיקומו של חדר המיון בבית החולים ברזילי שבאשקלון לאתר אחר.

ראש הממשלה הנחה את מנכ"ל משרד ראש הממשלה, אייל גבאי, להקים צוות מיוחד שיבחן את האפשרויות להקמת חדר מיון ממוגן בבית החולים ברזילי, באופן שלא יהיה שום סיכון לחיי אדם.

בהודעה שפרסמה לשכתו נאמר: "הצוות המקצועי יגיש את המלצותיו מיד לאחר חג הפסח, ועד להגשת ההמלצות לא תהיה שום פעילות בשטח בנושא זה". לדברי ליצמן, אין שום דבר חדש בהודעתו של ראש הממשלה וההסכם בעינו עומד.

בתוך כך, הנחתה שרת התרבות לימור לבנת, את מנכ"ל רשות העתיקות יהושע דורפמן, להיפגש בדחיפות בימים הקרובים עם ראש חברה קדישא על מנת לבדוק את הקברים שטרם נחשפו בבית החולים ברזילי. "ההחלטה לבנות את חדר המיון בחניון היא לא נכונה ולא מוצדקת", אמרה לבנת.

סיעת קדימה ביקשה לערוך כינוס דחוף של הכנסת, לדיון מיוחד אודות כניעתו של נתניהו לאיומים קואליציוניים. כעת, עם הודעתו החדשה, יכולים גם ביהדות התורה להוציא הודעה רשמית בה מגנים את זגזוגו של נתניהו לכיוון האופוזיציה ושרים נוספים שמתנגדים להעתקה. אך הם בוחרים לא לעשות זאת, כל עוד לא יחזור בו מהחלטתו בצורה מוצהרת.