שבת כ"ז באייר תשפ"ב 28/05/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

מפקד המשטרה בדובאי: "לא ידענו שאל-מבחוח פעיל חמאס"

רשת "אל-ערבייה" מסרה כי מפקד המשטרה יחשוף מחר פרטים חדשים על התקדמות החקירה בראיון בלעדי. "החוקרים שלנו מסוגלים לחדור למשרדו של ראש המוסד"

ראובן שטיין, י"ח באדר תש"ע - 04/03/2010 20:05
מפקד המשטרה בדובאי, דאחי חלפאן תמים, אמר היום (ה') כי גורם בארגון חמאס יצר קשר עם סוכנים של המוסד ומסר פרטים אודות כניסתו של אל-מבחוח לדובאי.

רשת התקשורת "אל-ערבייה" מסרה כי מחר (ו'), יחשוף תמים בראיון בלעדי פרטים חדשים על התקדמות החקירה.

"למשטרת דובאי יש מאגר נתונים אדיר, וחוקריה מסוגלים לחדור למשרדו של ראש המוסד, מאיר דגן, במקרה הצורך", אמר מפקד המשטרה, ושאל: "איך יכולים בישראל להתייחס להרג של אדם אחד כאל ניצחון? אם זו הדרך שבה מוחם פועל, אין להם מושג ניצחון מהו".

לדבריו, "אם היינו יודעים מיהו (אל-מבחוח ר.ש.), לא היינו מאפשרים לו להיכנס לדובאי. אנחנו אמנם מאפשרים לגורמים בזרוע המדינית של חמאס להיכנס לתחומי המדינה, אך לא לפעילי הארגון הלוקחים חלק בפעילות חשאית", הוסיף.

"לא ידענו שמדובר בפעיל חמאס. למעשה, המשטרה כמעט הכריזה כי אכן מדובר במוות טבעי, אך חזרה בה בעקבות חשיפת זהותו", סיים תמים את דבריו לעת עתה.