שבת כ"ה באב תש"פ 15/08/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

ליברמן: "הכל עורבא פרח"

ליברמן האשים היום את המשטרה בהדלפות מכוונות ומסולפות נגדו ונגד השגריר לשעבר זאב בן אריה. "מה שלא מקובל עלי הוא שאינני רשאי להציג את הגרסה שלי"

ראובן שטיין, י"ח באדר תש"ע - 04/03/2010 19:30
שר החוץ ממשיך לתקוף: אביגדור ליברמן האשים היום (ה') את המשטרה בהדלפות מכוונות ומסולפות נגדו ונגד יועצו זאב בן-אריה, שגריר לשעבר בבלארוס.

ליברמן טען כי החשדות לפיהן בן אריה העביר לידיו חומר חסוי הנוגע לחקירה נגדו, הן "עורבא פרח".

"מה שלא מקובל עלי הוא שמצד אחד עלי אוסרים להתייחס לגופו של עניין, אני איני רשאי להציג את הגרסה שלי, ומצד שני אני רואה באופן שיטתי ומגמתי שמוציאים בצורה מעוותת כל פרט ופרט מהחקירה, מבלי שאני יכול להגיב לגופו של עניין", אמר שר החוץ במסיבת עיתונאים שכינס הערב.

"גורמי החקירה עובדים קשה כדי לייצר מצג שווא", אמר ליברמן, והוסיף כי "כל הדבר הזה עורבא פרח, שום דבר לא יקרה עם הפרשה הזו".

"שאלה עקרונית נוספת היא למה דווקא עכשיו ובשביל מה? ממה שאני מצליח להבין כל המצג שווא הזה נועד להפעיל לחץ על מערכת המשפט, היועץ המשפטי והפרקליטות ולייצר דעת קהל נגד אביגדור ליברמן, ואני באמת מצטער שככה הדברים מתנהלים בארץ. אבל כפי שכבר אמרתי, זו הקואליציה היציבה ביותר ואני מתכוון לסיים את כל הקדנציה כשר החוץ".

לשאלת אחד הכתבים ענה שר החוץ, "גם אם אעזוב, ישראל ביתנו תישאר בקואליציה"