שבת כ"ה באב תש"פ 15/08/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

יועצו של ליברמן לחופשה כפויה

נציבות שירות המדינה בהתייעצות עם משרד החוץ: השגריר לשעבר ויועץ השר ייצא לחופשה ללא הגבלת זמן ועל חשבונו. במשטרה אומרים כי בן אריה הודה בחשדות המיוחסים לו

ראובן שטיין, י"ז באדר תש"ע - 03/03/2010 19:15
יועצו של ליברמן יוצא לחופשה כפויה: נציבות שירות המדינה הודיעה למשרד החוץ על יציאתו לחופשה של זאב בן אריה, ללא הגבלת זמן ועל חשבונו. בינתיים, יפתחו נגדו הליך משמעתי בשל החשד שבזמן כהונתו כשגריר בבלארס, העביר לליברמן מידע סודי מהחקירה נגדו.

בעקבות דו"ח "אשמת עובד ציבור" שהעבירה היום המשטרה לידי הנציבות, ולאחר התייעצות בין אנשי הנציבות לאנשי משרד החוץ, הוחלט כי השגריר לשעבר ייצא לחופשה. יצוין כי בן אריה נושא היום את תפקיד יועץ שר החוץ.

המשטרה מאשימה את השגריר לשעבר בחשד שהעביר לליברמן חומר סודי על חקירה שהתנהלה נגדו. לפי המשטרה, בן אריה הודה בחשדות המיוחזים לו.

החוקרים אף טענו כי כל מהלך החקירה שלהם בבלארוס הפך להיות שקוף בעיני ליברמן. לדבריהם, "לא מדובר פה במסמך רגיל, אלא בסדרה של מסמכים שלמה על כל החקירה".

כזכור, ליברמן תקף היום את המשטרה ואמר כי היא "אם כל שיבושי החקירה".