שבת א' בתשרי תשפ"א 19/09/2020
חפש

בראי היום

  • חג הסוכות

    Nati Shohat

    חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

    למאמר המלא...

מקומון

  • מי מתנכל למשרד התברואה?

    שמואל בן ישי - חדשות 24

    גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

    לכתבה המלאה...

נסיונות

  • וויתרתם? תקבלו

    לכתבה המלאה...

מקום ואתר

  • הכל אודות ים המוות

    Yechiel

    בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

    לכתבה המלאה...

חדשות

ליברמן: אשמת ישראל בחיסול - עלילת דם

שר החוץ אביגדור ליברמן נפגש היום עם עמיתו האירי, מייקל מרטין. הוא נשאל עניין חיסול בכיר החמאס בדובאי והשיב כי אין שום ידיעה המעידה על כך שישראל מעורבת בעניין. "מכיוון שאין כל מידע אחר מעבר לכתבות בתקשורת, אין שום צורך להתייחס לעניין", אמר

ראובן שטיין, ח' באדר תש"ע - 22/02/2010 17:50
שר החוץ אביגדור ליברמן נפגש היום (ב') בבריסל עם שר החוץ של אירלנד, מייקל מרטין. שר החוץ האירי שאל את ליברמן בעניין חיסולו של בכיר החמאס אל-מבחוח, ושר החוץ השיב כי אין שום ידיעה המעידה על כך שישראל מעורבת בעניין.

לדבריו, "אם מישהו היה מציג מידע אחר, מעבר לכתבות בתקשורת, היינו מתייחסים לכך, אך מכיוון שאין כל מידע כזה, אין שום צורך להתייחס לעניין".

ליברמן אמר עוד כי "יש הרבה האשמות שווא כלפי ישראל בכל מיני נושאים, ויש נטייה ערבית להאשים את ישראל בכל דבר. במזרח התיכון יש הרבה מאבקים פנימיים בתוך מדינות וגופים שאינם דמוקרטיים כמו ישראל".
 
שעות קודם לכן, נפגש  ליברמן עם שר החוץ של ספרד, מיגל מורטינוס, המשמשת כנשיאה התורנית של האיחוד האירופי. הנושא שעלה על הפרק היה שדרוג היחסים בין ישראל לאיחוד האירופי, "השדרוג אינו צריך להיות קשור במשא ומתן עם הפלסטינים", אמר ליברמן לעמיתה מספרד.

כתבה נוספת בנושא:
האיחוד האירופי גינה את מעשי הזיוף, מבלי לגנות את מעשה הרצח