שבת א' בתשרי תשפ"א 19/09/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו: "הפתרון לאיום האיראני – הפסקת יבוא גז לאיראן ויצוא נפט מאיראן באופן מיידי"

בנאום בפני באי כינוס חבר הנאמנים של הסוכנות קרא נתניהו: "יש להטיל סנקציות משמעותיות ומשתקות על איראן באופן מיידי". עוד אמר נתניהו: "הסכנה הגדולה ביותר הניצבת כיום בפני העם היהודי היא אבדן הזהות היהודית"

אהרן שיין, ח' באדר תש"ע - 22/02/2010 10:29
נתניהו קורא למדינות העולם: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נאם הבוקר בפני עשרות נציגי קהילות יהודיות מרחבי העולם המשתתפים בכינוס חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית המתקיים בימים אלו בירושלים.

בנאומו התייחס נתניהו ארוכות לאיום הגרעין האיראני ואמר כי "אנחנו בנקודה שהקהילה הבינלאומית צריכה להחליט אם היא רצינית בכוונותיה לעצור את הגרעין האיראני. יש להטיל סנקציות משמעותיות ומשתקות על איראן באופן מיידי" - אמר ראש הממשלה בפני באי הכנס.

נתניהו הוסיף עוד כי "אם החלטה כזו לא יכולה לעבור במועצת הביטחון של האו"ם יש לקבלה במסגרות אחרות מחוץ למועצת הביטחון בהקדם האפשרי".

נתניהו אמר עוד בכנס כי "הסכנה הגדולה ביותר הניצבת כיום בפני העם היהודי היא אבדן הזהות היהודית" וכי חובה "להשקיע בחינוך יהודי של הדור הצעיר בתפוצות ובישראל". נתניהו התריע כי "בלי שורשים חזקים לא נוכל ליצור את המחויבות להמשך ביסוסה של מדינת ישראל".