שבת כ"ז באייר תשפ"ב 28/05/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

טקסס: מטוס קל התרסק אל תוך בניין משרדים

מטוס קטן התרסק לתוך בניין משרדים באוסטין שבטקסס. המדובר בבניין בו שוכנים משרדים של סוכנויות פדראליות. "זה נראה כמו תאונה", דווח בכלי התקשורת

איתן פריד ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 19:58
מטוס קטן התרסק לפני שעה קלה (ה') לתוך בניין משרדים באוסטין אשר במדינת טקסס. על פי הדיווחים מהשעה האחרונה בכלי התקשורת בארצות הברית, המדובר בבניין בו שוכנים משרדים של סוכנויות פדראליות. 
 
"זה נראה כמו תאונה", דיווח דובר הבולשת הפדראלית ודחה את החשש כי מדובר במתקפת טרור. הדובר ציין כי מדובר במטוס קטן בעל מנוע אחד.  
 
המקרה התרחש סמוך לשעה 10:00 בבקר (לפי זמן מקומי). עדי ראייה סיפרו שעשן סמיך מתעמר מעל הבניין. עדי ראייה אחרים סיפרו כי דליקות אף פרצו בכמה מן המשרדים וחזית הבניין קרסה לחלוטין. צוותי החילוץ במקום איששו את המידע ודיווחו כי חזית הבניין קרסה.
 
רשת פוקס דיווחה בשעה האחרונה כי כוחות ההצלה אשר הגיעו למקום פינו שני בני אדם לבית החולים באיזור וכי ישנם פצועים נוספים בזירה. בעקבות זאת, הוקמה במקום תחנת סיוע לנפגעים. רשת קיי-טי-בי-סי דיווחה כי עשרות כבאיות הגיעו למקום ואף החלו בפעולות הכיבוי. בניין המשרדים פונה לחלוטין. עם זאת, עדיין ישנם כמה בני אדם שנלכדו בפנים.