שבת כ"ז באייר תשפ"ב 28/05/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

משטרת דובאי: אם יתברר שהמוסד ביצע את ההתנקשות נתניהו יוגדר כ"מבוקש"

משטרת דובאי: "אם יתברר שאכן שהמוסד עומד מאחורי החיסול, ראש הממשלה בנימין נתניהו יוגדר כמבוקש על ידי שלטונות דובאי, לאור העובדה שאישר את החיסול"

ראובן שטיין, ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 13:01

אחרי השערות התקשורת המקומית בבריטניה, מגיע תורה של ממשטרת דובאי לצאת בהודעה רשמית, לפיה המוסד הישראלי מעורב בחיסול בכיר החמאס אל-מבחוח בדובאי.

המצוד מתהדק

המשטרה המקומית שוקלת למשוך את צווי המעצר הבינלאומיים שהוצאו נגד החשודים בחיסול, אחרי שהממצאים מראים כי ככל הנראה המוסד היה מעורב באירוע.

בראיון שהתפרסם הלילה (ה') באחד העיתונים היוצא לאור באיחוד האמירויות, אמר מפקד משטרת דובאי, הגנרל תמים, "יהיה זה כמעט בלתי אפשרי לעצור את הרוצחים אם הם יימצאו בישראל. כל הפרטים מעידים על מעורבות המוסד".

לדבריו, "מהחקירה שניהלנו עולה שהמוסד מעורב ברצח אל-מבחוח. אנו מעריכים ב-99 אחוזים שהמוסד עומד מאחורי החיסול, אם לא 100 אחוזים".

למרות החשד הכבד כי מדובר בחיסול ממוקד של אנשי המוסד הישראלי, החוקרים בדובאי ממשיכים לנסות כיווני חקירה נוספים.

גורם במשטרת דובאי מסר לרשת "אל-ג'זירה", כי אם יסתבר שהמוסד עומד מאחורי חיסולו של אל-מבחוח, "ראש הממשלה בנימין נתניהו יוגדר כ"מבוקש" על ידי שלטונות דובאי, לאור העובדה שאישר את החיסול".

לעת עתה המוסד הישראלי לא הגיב לאשמות נגדה, וספק רב אם תעשה זאת בתקופה הקרובה.