יום ראשון כ"ז בסיון תשפ"ב 26/06/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

איראן: תצאו נגדנו? נפחית את שיתוף הפעולה

בשיחה עם הסוכנות הידיעות האיראנית אמר חבר חבר וועדת חוץ וביטחון בפרלמנט האירני, קאזם ג'לילי, כי אירן אינה מוכרחה לעמוד במלוא ההתחייבויות שלה כל עוד החלטות מועצת הביטחון של האו"ם "מונעות לחלוטין ממניעים פוליטיים"

דוד שמואלי כ"ג בכסלו תש"ע - 10/12/2009 07:27
חבר וועדת חוץ וביטחון בפרלמנט האירני, קאזם ג'לילי, אמר אמש (ד') כי אירן "תפחית בצורה משמעותית" את שיתוף הפעולה שלה עם הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית, במידה ומועצת הביטחון של האו"ם תחליט לצאת בהחלטה נגד טהרן.
 
בשיחה עם הסוכנות הידיעות האיראנית אמר חבר הפרלמנט כי אירן אינה מוכרחה לעמוד במלוא ההתחייבויות שלה כל עוד החלטות מועצת הביטחון של האו"ם "מונעות לחלוטין ממניעים פוליטיים".
 
חבר הפרלמנט הבהיר כי ההודעה על קיומו של המתקן להעשרת אורניום בקום הינה הוכחה לרצונה הטוב של אירן. ג'לילי הגיב גם להחלטה של מועצת הנגידים השייכת לסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית שקיבלה ברוב גדול את הצעת ההחלטה שהגישו ששת המעצמות הגדולות נגד איראן וקראו לה להפסיק את המשך בנייתו של המתקן הגרעיני בסמוך לקום ואף דרשו ממנה להודיע שלא תעסוק בפעילות גרעינית אשר אינה מפוקחת על ידי האו"ם.
 
ג'לילי אמר כי ההחלטה לא מתבססת על בדיקות הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית. "ההחלטה הונעה לחלוטין ממניעים פוליטיים" והתקבלה תחת לחץ מהמעצמות אמר.