יום ראשון כ"ז בסיון תשפ"ב 26/06/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

המיסיונר שגנב קופות צדקה

מיסיונר ידוע בשכונת וויליאמסבורג נהג לרוקן קופות צדקה מחנויות עד שנתפס ע"י השומרים

יוסף פפר כ"ב בכסלו תש"ע - 09/12/2009 17:53תושבי וויליאמסבורג מכירים את  המיסיונר הוותיק לבוש בכיפה, שמנסה ללכוד לבבות יהודיים ולשכנע בשיטות שונות ומשונות אנשים להאמין בשקריו.

ילדים ומבוגרים נזהרים לא לבוא עימו בדברים ותמיד מתרחקים ממנו. האיש מסתובב בדרך כלל עם ספר ביד, מציג לאנשים את הספר ושואל שאלות, מיסיונר, כמו מיסיונר.

את עיקר פעילותו הוא מקדיש באזורי החנויות וברחוב, שכן בבתי מדרשות ובתי כנסיות אין לו דריסת רגל.

השבוע, התברר, האיש לא רק נוהג לגנוב נפשות, והוא מתכבד בתואר נוסף, לא פחות מכובד, "גנב".

במהלך שוטטותו בחנויות ברחבי וויליאמסבורג, הוא נהג לגנוב, ולא רק את דעת הלקוחות. קופות הצדקה שמוצבות ברוב החנויות, פרנסו את האיש במשך תקופה לא קצרה.

אמש הוא נתפס "על חם" בעת שגנב קופת צדקה מחנות מוויליאמסבורג. חברת האבטחה היהודית "השומרים" נקראו לטפל בו, ואחרי מרדף קצר אחריו הוא נתפס והועבר למשטרת המחוז.

"השומרים" מזהירים מפניו, ואומרים שגניבת הקופות היה עיקר פרנסתו, ועל בעלי החנויות להיזהר ממנו.