יום ראשון א' בטבת תשפ"ב 05/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אומגה 3 בכשרות מהודרת

אומגה 3 בכשרות מהודרת

סופהרב בפריצת הדרך: כמוסות אומגה 3 בכשרות מהודרת של בד"ץ העדה החרדית אלכס מאור, מנכ"ל סופהרב: מדובר בפריצת דרך עולמית של מוצרים המכילים ג'לטין דגים באישור הבד"ץ העדה החרדית

איתמר רוזן, י"ד באב תש"ע - 25/07/2010 18:23
בימים אלו משיקה חברת סופהרב,  המובילה בתחום ה- VMS אומגה 3 בכשרות מהודרת באישור בד"ץ העדה החרדית ומזמינה אתכם ליהנות מן היתרונות הייחודים של האומגה 3 בכשרות מהודרת.

חומצות שומן מסוג אומגה 3 אלו חיוניות לגופנו מכיון שגופנו לא מייצר אותן ולכן חייב לקבלן מן המזון או מתוספי תזונה.

חומצות שומן הן הכרחיות לתפקוד אופטימאלי של כל תא בגופנו ובעיקר לתחזוקה נאותה של המוח והלב.
 
חסר של חומצות שומן מקבוצת אומגה 3 אופייני מאוד לתזונה המערבית עקב תזונה עשירה באומגה 6 ואומגה 9. יחס לא נכון בין אומגה 3 לבין אומגה 6 ו-9 ומוביל למספר רב של מחלות, המוגדרות כמחלות העולם המערבי. בין מחלות אלו ניתן למנות מחלות לב, שבץ מוחי, וסוכרת מבוגרים.
 
תוספת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 מונעת ומטפל במצבים דלקתיים, שומרת על בריאות המוח ומשפרת ריכוז וזיכרון, ותורמת לבריאות הלב וכלי הדם.

לדברי אלכס מאור מנכ"ל סופהרב:
"לראשונה בתחום תוספי התזונה, סופהרב מייצרת כמוסות אומגה 3 מג'לטין שמופק מקשקשי דגים. מדובר בפריצת דרך ובהישג משמעותי בתחום תוספי התזונה בו תוסף תזונה בכמוסות רכות מיוצר מג'לטין המתהדר בכשרות של בד"ץ העדה החרדית"
 
הנחיות:
1-3 כמוסות ביום עם הארוחה.

את מוצרי סופהרב ניתן להשיג בבתי הטבע ובבתי המרקחת המובחרים.