יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הגמדים של הרב רובין

הגמדים של הרב רובין

שטראוס משיקה בימים אילו בקמפיין נרחב את סדרת 'גמדים' עם ההרכב הייחודי של ויטמינים ומינרלים שפותח במיוחד לצרכים התזונתיים של הילדים. ממתין לכם עכשיו בכשרות מהודרת בכל הארץ

איתמר רוזן, ג' באב תש"ע - 14/07/2010 11:21
שטראוס - חווית בריאות וטעם  ומשיקה את סדרת גמדים - מעדן גבינה עם הרכב ייחודי המותאם במיוחד לילדים מגיל שנה, בכשרות מהודרת.

גמדים של שטראוס – סדרת מוצרי החלב, היחידה המועשרת בהרכב ייחודי של ויטמינים ומינרלים המותאמים במיוחד לצרכי הילד. סדרת גמדים של שטראוס פותחה במיוחד לפעוטות ולילדים בהתייעצות עם צוות של רופאים ותזונאים קלינים, בהתאם לצרכיו המשתנים של הילד מגיל שנה.

גמדים של שטראוס הינו מוצר החלב היחיד לילדים המבוסס על גבינה לבנה 5% המועשרת בהרכב ייחודי של אבץ, ברזל, סידן ו– 6 ויטמנים.
גמדים של שטראוס הוא ללא צבעי מאכל מלאכותיים ללא חומרים משמרים וללא מייצבים.

סדרת גמדים משווקת בכל רשתות השיווק הנבחרות במבחר טעמים ובאריזות המותאמות במיוחד לילדים: מארז של 4 גביעי 100 גר' ומארז של שישה גביעי 50 גר':  גמדים תות, גמדים תות- משמש-פטל, גמדים תות בננה (3 גביעי תות, 3 גביעי בננה), גמדים תפוח בננה עם דגנים במרקם חלק, גמדים תות בננה מעורב וגמדים וניל.

גמדים של שטראוס בכשרות המהודרת של הגר"א רובין שליט"א.