יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מבצע מזגנים לוהט ב'טרקלין יאקאב חשמל'

מבצע מזגנים לוהט ב'טרקלין יאקאב חשמל'

השרב מכה בחוץ וברשת 'טרקלין יאקאב חשמל' יוצאים במבצע לוהט: קונים מזגן עכשיו ומשלמים בפריסה של 24 תשלומים חודשיים שווים ללא ריבית. וזה עוד לא הכל, בנוסף תקבלו התקנה מסובסדת במחיר של 299 ש"ח בלבד

איתן פריד, י"ז בתמוז תש"ע - 29/06/2010 16:50
רשת 'טרקלין יאקאב חשמל' יוצאת במבצע לוהט לימי הקיץ השרביים: רוכשים מזגןן בקלי קלות בפריסה ל-24 תשלומים חודשיים ללא ריבית וללא הצמדה ומקבלים התקנה בסיסית במחיר מסובסד של 299 ₪ בלבד.

לאור המבצע הלוהט, נערכה הנהלת הרשת מבעוד מועד לעמוד בביקושים גבוהים וגייסה צוות רחב של יועצי מיזוג שיעמדו לרשות הלקוחות בכל סניפי הרשת הפרושים בכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ.

מהנהלת הרשת נמסר, כי לרשותה עומדים מתקיני מזגנים מקצועיים, מיומנים ומוסמכים לשירות הלקוחות. עוד נמסר, כי ההתקנה בעלות מבצע של 299 ₪ בלבד, תקפה להתקנה סטנדרטית של מזגנים שבמבצע, עד נפח של 2.5 כ"ס.

ר' שמואל יאקאב אומר, כי הנהלת הרשת מתחייבת למחיר הזול ביותר ולאחריות כפולה: גם של היבואן או היצרן וגם את השירות עם המוניטין הוותיק של הרשת המוכרת והאמינה.