יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אקווה נובה - המים המושלמים בשבילך

אקווה נובה - המים המושלמים בשבילך

קיץ בריא עם המים של אקווה נובה: יותר מים איכותיים בפחות כסף. לאקווה נובה בקבוקים של 2 ליטר במחיר אטרקטיבי במיוחד, ולא פחות חשוב, בכשרות הבד"ץ העדה החרדית ירושלים

איתן פריד, ט"ו בתמוז תש"ע - 27/06/2010 08:54

הקיץ הגיע והחמסינים כבר מורגשים היטב. כולנו יודעים כי שתייה מרובה חיונית לגוף, במיוחד במים חמים. אולם, חשוב לוודא שהמים שאנו שותים אכן בריאים וצלולים לחלוטין. מי אקווה נובה נותנים את התשובה המושלמת לקיץ בריא ומרענן, עם מים טבעיים, צלולים וזכים, עם הרכב המינרלים המושלם. בקבוקי אקווה נובה המשפחתיים מכילים 2 ליטר מים, במחיר אטרקטיבי במיוחד, ובכשרות הבד"ץ העדה החרדית – ירושלים.

הבקבוקים עוצבו מחדש לקראת הקיץ, והינם ידידותיים ביותר לסביבה, בעקבות תהליך ייחודי שהפחית ב-44% את כמות הפלסטיק לבקבוק. המים של אקווה נובה נשאבים מבאר פרטית שמימיה נובעים ישירות מאקוויפר החוף של אזור השרון. אין שום חיבור בינם לרשת המים הכללית, ולכן הם אינם עוברים הכלרה או כל תהליך אחר. מי המקור הצלולים עומדים בכל התקנים הישראלים למי שתייה וכן בתקנים האירופאים המחמירים יותר. 

לאחר השאיבה עוברים המים של אקווה נובה תהליך ייחודי, ללא מגע יד אדם, המכונה 'הידרו 2000', במסגרתו מוצאים מהמים כ- 98% מהחומרים המומסים ומתקבלים המים הנקיים ביותר מחנקות, ועם רמת נתרן מינימאלית. אל תוך המים הללו מוסיפים מינרלים החיוניים לגופנו. בתהליך ייעוץ אשר כלל את הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, רופאי ילדים ואחרים, נקבע הרכב המינרלים של אקווה נובה. ההרכב הסופי מכיל רמה מאוזנת הלוקחת בחשבון את הקצובה היומית לפעוטות, על מנת שלא ליצור עודף מיותר. החדשנות של אקווה נובה מתבטאת גם בתהליך הייחודי שבוצע, לראשונה בישראל, במטרה להפחית את כמות הפלסטיק בבקבוקים ב44%, וכן הפחתת מידת הזיהום הנפלט לסביבה. 

אקווה נובה מציעה מחיר אטרקטיבי במיוחד לבקבוקי 2 ליטר המשפחתיים - 11 ש"ח לשישיית בקבוקים של 2 ליטר. המים בבשרות מהדרין של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.