יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

רייצ'ל: שמחה במעונם

רייצ'ל: שמחה במעונם

מותג האופנה היוקרתי רייצ'ל H מציג: "שהשמחה במעונכם..!" קו מוצרים חדש ומרהיב, בסטייל מקצועי לכל אירוע

איתמר רוזן, י"ב בסיון תש"ע - 25/05/2010 11:48

קו מוצרים חדש ומרהיב מבית היוצר של רייצ'ל H: שמלות ערב לילדות ולנערות. אם השמחה שורה במעונכם וחשוב לכם לוודא שגם בני הבית הצעירים ייראו במיטבם, מותג האופנה המפורסם מירושלים מציע לאימהות ליהנות מסטיילינג מקצועי לכל אירוע יוקרתי. מעצבת הבית של רייצ'ל מספקת פתרון אולטימטיבי לחתונות והשמחות בקיץ הבא עלינו לטובה.


בגדי האירועים הקיץ, מתאפיינים בבדים נשפכים ורכים, כביסים ונוחים. חומרים כמו שיפון וטול משולבים בפייטים ולעיתים בחגורות ופרחים המספקים 'טוטאל לוק'. הצד השווה בשלל הקולקציות הקיץ הן קלאסיקות קלאסיות ואציליות, בנפח מינימאלי לא מוגזם, לא מתיימר ולא מתאמץ.


הגוונים שעושים את בגדי האירועים נעים מסביב לשחור, הכחול ובאפורים לסוגיו. גם צבעי הכסוף והמתכות יראו נוכחות. המידות של רייצ'ל נותנות מענה לכמעט כל האפשרויות הקיימות והנדרשות.  ממידות בייבי ועד נערות כולל המקבילה הנשית למידות 40, 42.


את ההשראה לעיצובים המרהיבים שואבת המעצבת רייצ'ל הורביץ מסיורים ברחבי העולם, מעקב בלתי פוסק אחרי המגמות והחידושים במגמות האופנה הבינלאומיות תוך הקפדה על צניעות וטעם יהודי טוב. פעמיים בשנה היא פוגשת במעצבי אופנה באיטליה, צרפת ובמוקדי אופנה נוספים באירופה. לבגדים של רייצ'ל נלווה כמו תמיד, שיק להופעה ומראה מושלם.