יום רביעי י"ד באייר תשפ"ד 22/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

נחנך סניף של ניו-פארם בירושלים

נחנך סניף של ניו-פארם בירושלים

במעמד חגיגי נחנך סניף דגל של ניו-פארם בירושלים. במעמד קביעת המזוזה כובד הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר

איתמר רוזן, ח' בסיון תש"ע - 21/05/2010 11:28
"הציבור ידע להוקיר ולהעריך את עמידתך האיתנה על משמר השבת, ויעדיף בוודאי לבצע את קניותיו ברשת ניו-פארם השומרת שבת", כך אמר הרב הראשי לישראל, הגר"י מצגר שליט"א, לרמי שביט, במעמד קביעת המזוזה לסניף הדגל החדש של הרשת בירושלים. הסניף החדש ממשיך את מגמת ההתרחבות של רשת ניו-פארם בעיר ירושלים עם פתיחת הסניף השני בבירה. הסניף נפתח ברחוב קינג-ג'ורג בתוך המשביר לצרכן תחת הקונספט של "חנות בתוך חנות". במעמד חנוכת הסניף השתתפו גם בכירי עיריית ירושלים, מר יפתח סרי מנכ"ל רשת ניו-פארם, מר אסף בן דב מנכ"ל רשת המשביר לצרכן, מר איתן ששון סמנכ"ל ניו-פארם ובכירים נוספים. 

בפתח האירוע סיפר רמי שביט על ייחודו של בניין המשביר לצרכן אשר קיים למעלה מ-35 שנה בעיר, ועל ההחלטה החשובה לפתוח סניף נוסף של ניו-פארם בעיר. עוד סיפר שביט כי  הסניף החדש נפתח בהשקעה של 5 מיליון ₪ במודל ייחודי של shop in shop בתוך סניף המשביר לצרכן. בהמשך קבע הרב הראשי לישראל את המזוזה בפתח הסניף, ובירך את בעלי הרשת שבזכות ההחלטה על שמירת שבת, בלי לחפש היתרים לפתיחת בתי המרקחת בשבת, תזכה הרשת להצלחה גדולה וברכת השבת תשפיע לטובה על עסקי הקבוצה כולה. 

הסניף החדש משתרע על שטח של כ -400 מ"ר בתוך סניף המשביר לצרכן, המשתרע על שטח של כ-4500 מ"ר סה"כ, והוא מציג מגוון עשיר של מוצרי תינוקות, טואלטיקה, טבע ובית מרקחת. כניסתה של ניו-פארם כ"חנות בתוך חנות" בתוך המשביר לצרכן נועדה לאפשר ללקוח ליהנות מהיצע חדש ורחב של מוצרים ושירותים, ומחווית קנייה של עולם הפארם. סניף קינג ג'ורג' בירושלים הוא הסניף השלישי בארץ שהוקם תחת קונספט זה, והסניף השני בעיר ירושלים שנפתח חודשים אחדים בלבד אחרי פתיחתו של סניף דומה בקניון מלחה בעיר. מרשת ניו-פארם נמסר כי עד שנת 2010 החברה מתכננת לפתוח עוד 10 נקודות מכירה דומות בתוך סניפי המשביר לצרכן.

לדברי איתן ששון, סמנכ"ל השיווק של רשת ניו-פארם, המודל החדש של "חנות בתוך חנות" מהווה מנוע צמיחה גדול לרשת, המאפשר לה לחזק ולהשביח את פריסתה בארץ במקומות מועדפים. רשת ניו-פארם בשליטת קבוצת המשביר לצרכן, מונה כיום 57 סניפים בפריסה ארצית, והיא רשת שומרת שבת כהלכה, בבעלות קבוצה שומרת שבת.