יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

תנור "דלונגי" ליצירות מופת למהדרין

תנור "דלונגי" ליצירות מופת למהדרין

זה כבר לא סוד, כי מאחורי כל עוגה משובחת עומד תנור איכותי המאפשר להפוך כל מאפה ליצירת מופת במטבח. תנור "דלונגי", המשווק על ידי חברת "ניופאן" הינו התנור המוביל והמומלץ ביותר

איתמר רוזן, ה' בסיון תש"ע - 18/05/2010 08:49
מעבר לרמת איכותו הגבוהה, תנור "דלונגי", המשווק על ידי חברת "ניופאן" מחזיק בכשרות מהודרת ביותר- מטעם וועד הכשרות –של  בד"ץ העדה החרדית ירושלים. תנור "דלונגי" הינו תנור דו תאי המשלב גם שני תאי אפיה וגם משטח גז הכולל ארבע להבות.

התוצרת האיטלקית, המאופיינת בסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים ניכרת  בכל פרט, המוצר תוכנן ע"י מהנדסי הטכנולוגיה הטובים ביותר אשר חשבו על  הפרטים הקטנים שיביאו לתוצאות גדולות. בתנור קיימות ארבע תוכניות מולטיסיסטם לאפיה, בישול, גריל, ושמירת חום המשמשת גם כפלטת שבת.

במוצר קיימים פטנטים ייחודים רבים אשר מביאים  לתוצאה מושלמת, לדוגמא:

מאוורר טורבו פנימי האחראי לפיזור החום בצורה אחידה בכל חלל התנור, דלת זכוכית כפולה המאפשרת בידוד מרבי השומר על החום, צירים כפולים בדלתות, תא עליון ענק, הצתה אלקטרונית, רשתות נעות על גבי נירוסטה למניעת שחיקת תא האפייה- כולל רשת ושתי תבניות, תאורה פנימית המאפשרת בקרה על מצב האפייה ושעון טיימר המאפשר שליטה מרבית וכיבוי אוטומטי למכשיר.

הפורמט הדו-תאי הקיים בתנור, מאפשר אפיה בהתאם להלכה עם הפרדה מוחלטת בין בשר וחלב בכשרות המהודרת ביותר.

חשוב להדגיש, כי במהלך ההכשרה בוצעו בתנור שינויים שונים שמבטחים הפרדה מוחלטת וחד משמעית בין בשר וחלב ושימוש כשר למהדרין על פי חומרת ההלכה.

יצוין כי, ניופאן מציעה גם תנור בנוי חדש דגם 6767 במגוון של צבעים לבן,שחור, נירוסטה.

התנור הבנוי מגיע עם 8 תכניות טורבו אקטיבי ואמייל סופר קלין לניקוי קל.

ניתן להשיג בחנויות החשמל המובחרות.