יום שני ג' בתשרי תשפ"א 21/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

רוצה לעבור?

רוצה לעבור?

העולם עובר לשיווק חכם יותר, וזה הזמן לעבור יחד איתו. מי שלא יעבור? פשוט, יישאר מאחור

איתמר רוזן, ו' בסיון תש"ע - 19/05/2010 20:44
אדם נחשף ל- 50,000 מסרים בכל יום, שנמצאים בכל מקום. בבוקר אדם קם עם צלצול הסלולארי של נוקיה, פותח את העיתון עם המסר החד של מפתח העיר, הוא שותה נס קפה עלית, פוגש במדרגות את הילד עם שוקו של תנובה, עולה לאוטובוס עם פרסומת לקוקה קולה. כולם מתחרים על טיפת תשומת לב מהצרכן. התחרות ההולכת וגדלה בתחום הצריכה יחד עם המצב הכלכלי הביאו מנהלי ארגונים מסחריים רבים להכרה כי ללא מחלקת שיווק ומכירות בארגון הם אינם יכולים להישאר בזירת התחרות.

מגמה זו הביאה את מנהלי 'המרכז החרדי להכשרה מקצועית' לפתוח קורס שיווק וקידום מכירות בשלוחה הירושלמית, לנשים המעוניינות להתמחות בתחום ולצאת עם הכשרה מקצועית ותעודה מוסמכת.

הקורס מכשיר מנהלי מכירות, מנהלי שיווק ובעלי עסקים קטנים כגדולים לפעול על פי תוכניות עבודה מוגדרות מראש, מערכת יעדים וניהול איכותי בפעילות השיווק לשיפור התוצאות העסקיות וביצועי המכירות. הקורס ימשך כחצי שנה בשעות הבוקר בהיקף של 200 שעות לימוד ויועבר ע"י טובי המרצים בתחום השיווק בישראל, ביניהם: רמי גזולי, פיני דוידוב ועוד. תעודות מטעם משרד התמ"ת יוענקו למסיימות בהצלחה את הלימודים.

יש לציין כי 'המרכז החרדי להכשרה מקצועית' מוביל את תחום השמת עובדים במגזר החרדי ואלפי בוגריו אשר השתלבו במעגל העבודה הם ההוכחה הטובה ביותר להצלחה הגדולה.
 
 
  []