יום שני ג' בתשרי תשפ"א 21/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

דיסק חדש לשלהבת: הנשמה לך 8

דיסק חדש לשלהבת: הנשמה לך 8

תזמורת שלהבת משיקה את האלבום הסוחף החדש: הנשמה לך 8. היכנסו לשמיעה ולפרטים היכן תוכלו למצוא את הדיסק המלא

איתמר רוזן, ג' בסיון תש"ע - 16/05/2010 16:00
'תזמורת שלהבת' בניצוחו של גלעד פוטולסקי מציגה:  תקליטור חדש וסוחף במיוחד  'הנשמה לך 8'! בתקליטור החדש מגישה 'שלהבת' את מיטב שירי שמחת התורה במחרוזת סוחפת ומרגשת, לצד מחרוזות שירי נשמה הפורטים על נימי הנפש, כמיטב המסורת המוזיקלית המיוחדת של 'שלהבת' שהפכה לסימן ההיכר של מוזיקה יהודית משובחת ומנצחת.

בתקליטור הייחודי מבוצעים מיטב הלהיטים האחרונים כמו: 'כי הרבית' 'וזכני לגדל' 'אוחילה לקל', ועוד מגוון להיטים ישנים לצד חדשים מהרפרטואר המוזיקלי העשיר לאורך השנים, בביצוע מרגש וייחודי, בליווי להקת כלי נשיפה ותזמורת ענק.

התקליטור החדש, מותאם במיוחד לימי קבלת התורה הקרבים ולעונת החתונות שבפתח, כשהוא מביא את מיטב היצירה היהודית המלווה אותנו לאורך השנים, בחיות ובלהט ישיבתי אותנטי, בביצוע מושלם סוחף ומרגש.

רשת 'שפע שוק' בשיתוף פעולה מיוחד עם 'גרינטק הפקות' לקראת חג השבועות, מציעה את הדיסק ללקוחותיה במחיר עלות בלעדי של 29.99 ש"ח בלבד! במקום 60 ₪ ויותר. (בקניה של 150 ₪ ברשת.)

האזינו לביצוע המרגש: /Data/Events/דוגמית מתוך הנשמה לך 8.MP3