יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

צבע במאכל ללא צבע מאכל?

צבע במאכל ללא צבע מאכל?

תלמה מציגה את החידוש המהפכני: דגני בוקר צבעוניים לילדים- ללא צבעי מאכל! תות בננה על הבוקר - טעים לכם לנסות

איתמר רוזן, כ"ח באייר תש"ע - 12/05/2010 18:05

תלמה מקבוצת יוניליוור, המובילה את קטגורית הדגנים בישראל, מציגה חדשנות   בתחום דגני הילדים – שוגי בטעם תות בננה – דגני ילדים בצבעים וצורות של תות ובננה, ללא צבעי מאכל. השקת המוצר תלווה בקמפיין רחב היקף באמצעות פרסום מימד שיכלול פרסום במדיות השונות ובפעילות קד"מ .


דגני שוגי בטעם תות בננה מציעים לראשונה בשוק הדגנים לילדים – דגנים צבעוניים ללא שימוש בצבעי מאכל. המוצר  החדש, אשר זכה לציונים טובים במבחני טעימה בקרב ילדים, עשוי דגנים תפוחים בשתי צורות וטעמים אהובים על ילדים: בננה – בצבע צהוב, וכדור דמוי תות– בצבע ורוד. הצבעים בדגנים מתקבלים בזכות  טכנולוגיית ייצור המשלבת רכז טבעי אשר בבסיסו יש פירות וירקות. 


רותי סלמון-גולדברג, מנהלת שיווק דגני תלמה: "ילדים אוהבים ומחפשים צבע, צורה וטעם במוצרי מזון. כמובילי תחום דגני הבוקר אנו רואים עצמנו מחוייבים לתת מענה לצרכים אלה, כמובן מבלי לפגוע בערכים התזונתיים של המוצרים. אנו גאים להציע לשוק מוצרי פרי פיתוח של החברה המציע לראשונה בשוק הדגנים בארץ, דגנים צבעוניים ללא צבעי מאכל. אנו בטוחים כי הדגנים החדשים יוסיפו לארוחות הבוקר של הילדים חוויה צבעונית מעוררת דמיון, ויהוו פתרון לכל אותן אמהות שמקפידות שלא להכניס הביתה מוצרים עם צבעי מאכל."


אורנה לוי, דיאטנית ראשית ביוניליוור ישראל: "בישראל של השנים האחרונות ישנה עלייה במודעות לסיכונים הנובעים מחלק מצבעי המאכל, ורוב הצרכנים מצהירים שחשוב להם כי מוצרי מזון לא יכילו צבעי מאכל מלאכותיים. כאשר מדובר במוצרים לילדים, ההתנגדות של הצרכן  לצבעי המאכל הללו אף גוברת. שוגי בטעם תות בננה פותח במטרה להוות פתרון להעשרת תזונת הילדים מבלי לפגוע בטעם האהוב ובחוויית האכילה, ובמטרה להקנות להם הרגלים לאורח חיים בריא כמבוגרים".


דגני שוגי בטעם תות בננה  כשרים פרווה ומיוצרים תחת הכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.