יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ביצים טריות בבני ברק?

ביצים טריות בבני ברק?

תושבי בני ברק מחפשים ביצים טריות ובזול? תוכלו למצוא אותן דווקא במכולת השכונתית. תיקח 12 או 30?

איתמר רוזן, כ"ט באייר תש"ע - 13/05/2010 09:56
מחפשים ביצים טריות ואיכותיות במחירים מיוחדים?

במחסן הביצים הגדול בבני ברק, הנמצא בסמיכות ל"מרכולית השכונה" ביצים טריות המגיעות מידי יום.

במחסן הביצים מחירים מיוחדים. לדוגמא : תבנית של 30 ביצים בגודל מדיום נמכרת תמורת 20.99 ₪ בלבד, תבנית של 30 ביצים בגודל לארג' נמכרת תמורת  23.99 ₪ בלבד.

בנצי בעל מחסן הביצים אמר: "אנו מקבלים בכל יום סחורה טרייה של "ביצי לסר" בכל מיני גדלים, אנו לא מתפשרים על איכות ודואגים שגם המחירים ישארו זולים ביותר למען המשפחות הגדולות המתגוררות בבני ברק".

בהזמנת כמות גדולה של תבניות, תשלח ההזמנה לבית הלקוח בתשלום סימלי.

הכנסו עוד היום לרכוש ביצים במחירים הכי זולים בעיר במחסן הביצים שבהנהלת בנצי הנמצא בסמוך למרכולית השכונה ברח' מימון 46  בבני ברק.