יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

כזו מנה עוד לא טעמתם....

כזו מנה עוד לא טעמתם....

שוק החטיפים חווה בימים אלו מהפך אמיתי עם השקת מותג חדש בקטגוריה : מנה – חטיפים עם אומגה 3 המשלבים בריאות, חדשנות והנאה

איתמר רוזן, כ"ו באייר תש"ע - 10/05/2010 10:38
במהלך אסטרטגי מרשים הושק לאחרונה מנה - מותג חדש בשוק החטיפים ושקדי המרק המציג חידוש עולמי - מוצרים במגוון קטגוריות וטעמים המיוצרים עם שמן קנולה בלבד, תחת הכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.


במסגרת ההשקה מציגה מנה מגוון רחב של חטיפים בקטגוריות השונות שמרעננים את השוק הישראלי עם חדשנות בצורות ובטעמים, יתרונות בריאותיים חדשניים וטעם שנמצא במבחני טעימה כמועדף על פני המתחרים המובילים או לפחות טוב כמותם.


את תהליך החדירה של המותג החדש לשוק ילווה קמפיין מדיה מושקע באמצעות פרסום בראשית תחת הכותרת: "טבעי שתרצו עוד מנה".


במסיבת עיתונאים שהתקיימה בבני ברק אמר מר דני דיצר – טכנולוג ראשי בחברת מנה: "מנה היא הראשונה להביא את בשורת הבריאות לשוק החטיפים ושקדי המרק. לראשונה יכולים הצרכנים ליהנות מחטיפים במגוון טעמים, שעשויים על בסיס שמן קנולה, ומשום כך עשירים באומגה 3 ממקור צמחי, בעלי אחוזי שומן רווי נמוכים משמעותית ביחס למוצרים מתחרים , ומתייחדים בהרכב תזונתי מומלץ. ההרכב הייחודי של המוצרים אינו פוגם בטעמם המשובח, שנבדק במבחני טעימה וזכה לדירוגים גבוהים בכל הקטגוריות".

  []


בין המוצרים הבולטים של מנה שכבר זוכים לעניין רב בנקודות המכירה ורשתות השיווק: שקדי מרק, רב דגנים וקראנצ'וס

מנה מציעה גם חטיפים נוספים כמו  פרונטו, צ'יפסונים ולבבות, לצד סדרת פריכיות אורז במגוון עשיר של טעמים.

אתם מוזמנים לטעום, ליהנות ולהישאר עם טעם של עוד ......מנה.