יום שישי י"א בתשרי תשפ"ב 17/09/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

קורוס על האש: תפריט עסקי

קורוס על האש: תפריט עסקי

במסעדת הבשרים קורוס על האש ממשיכים לשדרג ולהפתיע: ארוחה בשרית מלאה החל מ- 45 ₪ בלבד!

איתמר רוזן, י"ט באייר תש"ע - 03/05/2010 15:25
קורוס מפתיעים בשנית: מעתה ניתן להזמין ארוחה בשרית מלאה מהתפריט העסקי בין השעות 11:00 – 18:00  החל מ – 45 ₪ בלבד.

בארוחה העיסקית, יוגשו לשולחנכם 7 סוגי סלטים מלווים בפיתות טריות. מרק ממבחר המרקים המוצעים באותו יום במסעדה ולמנה עיקרית תוכלו לבחור ממגוון המנות הבשריות המיוחדות שבתפריט העיסקי החדש. לשומרי המשקל מנות מיוחדות.

ובנוסף לתפריט העסקי. חדש בקורוס על האש:  מבחר בשרים בתוך באגטים, פלאפל ירושלמי עם תוספות, טורטיות ממולאות ברצועות עוף ובקר, המבורגרים ובישולים מיוחדים אותם ניתן להזמין בקופה שליד עמדת המטעמים.

יש  לכם פגישת עסקים, ארוחת צהריים עם המשפחה או שאתם רוצים ליהנות ממאכלים מיוחדים? היכנסו לקורוס על האש בסנטר 1 בירושלים ותהנו.

  []