יום חמישי י' בתשרי תשפ"ב 16/09/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

החטיף האהוב בהכשר מהודר

החטיף האהוב בהכשר מהודר

לאחר שנים של ציפייה זוכה חטיף האפרופו המקורי של אוסם להכשר מהודר מבית הבד"ץ העדה החרדית

איתמר רוזן, כ"א באייר תש"ע - 05/05/2010 02:00
אפרופו של אסם בכשרות בד"צ העדה החרדית מצטרף למשפחת החטיפים המובילה והאהובה של אסם אשר מקפידה על תחום הכשרות ודואגת להביא לציבור החרדי חדשנות בעולם החטיפים בכשרות מהודרת, ובהם: במבה אסם, במבה נוגט, במבה חלבה, במבה אדומה, ביסלי, צ'יפסי, בייגלה, פופקו ועוד.

הגב' ג. גולדשטיין - ברעם, מנהלת מותגי חטיפים באסם מציינת "ממחקרים שערכנו בקרב המגזר זיהינו צורך בחטיף מיוחד, המתאים לאנשים שרוצים טוב יותר עבורם ועבור ילדיהם. חטיף אפרופו מתאים למי שרוצה לפנק את עצמו או את  היקרים לו, ולאפשר להם ליהנות מחטיף טעים גם לצריכה אישית וגם כחטיף לאירוח ברמה לחברים, למשפחה ולשבת".

אפרופו הינו חטיף תירס ייחודי, שייחודיותו מתבטאת הן בטעמו המעודן והייחודי, במרקם הפריך והן בצורתו האלגנטית המתאימה לנשיאת גבינה או מטבל. גולדשטיין ברעם מוסיפה, "אסם רואה במגזר החרדי ציבור חשוב ומרכזי בפעילותה ובמוצריה, ולכן פעלה רבות כדי להשיג את הכשרות המהודרת לחטיף אפרופו. עתה אנו מקווים שכל בית יוכל ליהנות מהטעם האהוב של אפרופו של אסם בכשרות בד"ץ".