יום שני ג' בתשרי תשפ"א 21/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

השי המרתק לילדי חלאקה: סידור "שבת של מלכות"

השי המרתק לילדי חלאקה: סידור "שבת של מלכות"

"מלכות ווקסברגר" משיקה מהדורה נוספת של הסידור לילדים "שבת של מלכות", המאפשר לילדי הגיל הרך השתתפות בתפילה בציבור מתוך טקסט מאיר עיניים וציורי המחשה מרתקים

איתמר רוזן, י"ג באייר תש"ע - 27/04/2010 22:17

בכל שבת, החצר של בית הכנסת כבר שקטה ושוממת. יודעים למה? כי כל ילד יושב ליד אביו על הספסל בבית הכנסת, ומעיין ברתק בסידור 'שבת של מלכות' מבית וקסברגר.

מדובר ביצירה ססגונית ומיוחדת לדור הצעיר, המכילה את סדר תפילות השבת והזמירות באותיות מאירות עיניים. עמודי הסידור מעוטרים בציורים מתוקים ושובי לב הממחישים את מילות התפילה ומחיים את השראת השבת על הטף.

סידור "שבת של מלכות" מבית "מלכות וקסברגר" מעניק למתבונן הצעיר חוויה חינוכית ורוחנית, ומאפשר לילדים הקטנים להתפלל בציבור ביחד עם האבא והאחים הגדולים, להבין את מילות התפילה, מתוך כוונה וריכוז מלאים.

סידור התפילה לגיל הרך "שבת של מלכות" מתאים לבתי ספר, לחיידרים ולגני ילדים, ומתנה מיוחדת לחלאקה, ליום ההולדת ולפרס על התנהגות טובה. ניתן לרכישה בנוסח ספרד. אפשרות לסידור מנוילן.


ניתן להשיג בחנויות הספרים המובחרות ובטרקליני "מלכות וקסברגר"