יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מרעננים את הקיץ עם מג'ימיקס

מרעננים את הקיץ עם מג'ימיקס

מג'ימיקס שמזמן הפכה שם ג'נרי למעבדי מזון, מרעננת את הקיץ עם מסחטת מיצים יעילה במיוחד לקיץ מרווה ומרענן

איתמר רוזן, ה' באייר תש"ע - 19/04/2010 13:14

אין דבר מרענן יותר,  ביום קיץ לוהט מאשר מיץ סחוט, קר וטרי. מסחטת המיצים המשולבת של "מג'ימיקס", מציעה חוויה משודרגת ומציעה את דגם ה"לה דו XL" עם פתח גדול במיוחד, המאפשר לסחוט גם פירות וירקות קשים.


מסחטה המיצים מדגם "לה דו XL" הינה מתוצרת צרפת, מצטיינת ביכולת סחיטה מיוחדת ובפתח גדול המאפשר לסחוט פירות וירקות גדולים, ללא צורך בחיתוך.

במסחטה זו ניתן להפיק מיץ מפירות הדר, כגון : תפוז, אשכולית, לימון וכדומה. ומירקות קשים, כגון: גזר, תפוח, אפרסק, אבטיח, ועוד. 
מאחר ורכיבי המסחטה עשויים מפולי קרבונט ניתן להכין אף רטבים חמים לפסטה, דגים ועוד.


מנוע המסחטה חזק במיוחד, בעל הספק של 900W ומאפשר פעולת סחיטה מושלמת.

בנוסף, קיימים במסחטה פטנטים רבים, כגון: 2 חרוטים עבור פירות גדולים וקטנים-התורמים לפעולה מדויקת, סלסלת נירוסטה בעלת קיבולת גדולה וזרוע הפעלה המאפשרת הכנה מהירה ותוצאות מצוינות.

למסחטה מנוע שקט במיוחד עם הגנה משולשת: מתג הפעלה וכיבוי והגנה כפולה בפני נפילות מתח.


כמו כן, המסחטה מציעה נוחות שימוש מיוחדת: במוצר התקן נגד טפטוף- אשר נועד לשמור על משטח עבודה נקי וחלקים מתפרקים לשטיפה קלה.
עם הכנסת הפירות לפתח המסחטה, מתבצעת פעולת הסחיטה באמצעות לחיצת כפתור פשוטה. עם סיום פעולת הסחיטה, זורם המיץ המוכן  דרך פיה צרה ישירות לתוך כוס השתייה.

המסחטה מגיעה במגוון צבעים מרעננים: לימון, אדום, קיווי, מנטה ולבן.

חשוב לציין, כי למוצר תעודת אחריות, היחידה בארץ, המעניקה 12 שנים אחריות על המנוע.