יום שישי ט"ז בחשון תשפ"ב 22/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מולר מחדשת את מולר מיקס

מולר מחדשת את מולר מיקס

המוצרים בקטגוריית מולר מיקס ישווקו באריזות עם מכסים שקופים המאפשרים לראות את התוספת

איתמר רוזן, י' באייר תש"ע - 24/04/2010 21:35

חברת מולר מרחיבה את קטגוריית המיקס, משיקה טעמים חדשים ומפתיעים ומשנה את אריזות המוצר: מעתה ישווקו המוצרים בקטגוריית המיקס באריזות עם מכסים שקופים אשר מאפשרים לראות את התוספת הנבחרת.


התוספות החדשות של מולר מיקס  יהיו בטעמים מיוחדים כמותם טרם הושקו בישראל: גלילי ופל במילוי קרם בטעם אגוזים, שקדים מצופים בקרמל. תוספות אלו נבחרו לאחר מבחני טעימה רבים אשר בדקו את העדפותיהם של קהל הצרכנים הישראלי.


הטעמים החדשים יהיו חלק מסדרת מולר מיקס- יוגורטBIO  לבן במרקם קרמי ועשיר  עם תוספות מפתיעות מהטבע. כמו בסדרות הקודמות של מולר, גם מוצרי מולר מיקס  אינם מכילים צבעי מאכל מלאכותיים וחומרים משמרים.


אורן תורג'מן, מנהל שיווק מולר ישראל: עם כניסת מולר לישראל, התחייבנו בפני הצרכן כי אנו נבנה עבורו קונספט ייחודי המתאים לו, החל מחשיבה על חומרי הגלם, המרקם, אחוזי השומן וכלה בעיצוב האריזה. אנו ממשיכים ומשיקים טעמים חדשים וייחודים שכמותם טרם היו בארץ. האריזות הינן איכותיות ביותר ושומרות על איכות מקסימלית הן של התוספת והן של היוגורט. אנו שמחים להמשיך ולקבל תגובות מצוינות על מוצרנו המגוונים ונעשה הכל על מנת להמשיך ולספק לקהל לקוחותינו טעמים ותוספות חדשים, מפנקים ומפתיעים. "


כל מוצרי החברה המשווקים בישראל כשרים בכשרות המהודרת של בד"ץ אגודת ישראל ובד"ץ איגוד הרבנים בראשות הגאון הרב אשר יעקב וועסטהיים שליט"א ממנצ'סטר.