יום שישי ט"ז בחשון תשפ"ב 22/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

כדורי פאנטה

כדורי פאנטה

פאנטה משיקה את פאנטה "FBALL", אריזה חדשנית שטרם נראתה בשוק המשקאות בישראל: כדור מלא אנרגיה תוססת בהכשר הרב לנדא שליט"א

איתמר רוזן, ח' באייר תש"ע - 22/04/2010 15:12

המותג פאנטה פותח את הקיץ  בחדשנות מוצרית שטרם נראתה בישראל,ומשיק מהדורה מוגבלת של מארזי ה-"FBALL "( FANTA BALL  )– בקבוקי 250 מ"ל בצורת כדור בעיצוב ייחודי(המזכיר תפוז) ובטעם אורנג' שיצטרף למארזי פאנטה המוכרים בשוק.

ישראל היא בין המדינות הראשונות בעולם המשיקות את המארז הייחודי שפותח בשיתוף חברת קוקה-קולה העולמית ומיוצר בקו ייצור ייחודי שפותח במיוחד לצורך המהלך.


אורי גור אריה מנהל מותג פאנטה:"המותג פאנטה חרט על דגלו את ערך החדשנות, ואנו שמחים להשיק את בקבוק ה'FBALL 'היוצר נקודת מפגש מרגשת בין המותג לחווית השתיה.ממחקרים שערכנו עולה כי הבקבוק שפותח ברוח ערכי ותואם את רוח פאנטה תוך ייצרת בידול למותג בשוק המשקאות".
 

ה-"FBALL " ישווק בכל ערוצי המכירה וכמו כל מוצרי קוקה-קולה ישראל בכשרות של הגרמי"ל לנדא שליט"א.