יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

'לנדאו מחשבים' מסדרת עבודה מול מחשב

'לנדאו מחשבים' מסדרת עבודה מול מחשב

המשקפיים מתוצרת Gunnar Optiks‏ נותנים מענה לתסמונת ראיית המחשב (‏CVS‏) ■ מחירם של המשקפיים ינוע בין 350 ל-550 ₪

איתמר רוזן, ט' באייר תש"ע - 23/04/2010 10:57
'לנדאו מחשבים' הודיעה על שיתוף-פעולה עם חברת Gunnar Optiks‏ האמריקנית לייבוא משקפיים לעבודה ארוכה מול מחשב. המשקפיים כוללים את טכנולוגיית ‏i-AMP‏ של החברה האמריקנית, המשלבת בין חומר מיוחד שממנו מיוצרת העדשה ובין ציפויים שונים.

    לטענת ‏Gunnar‏, המשקפיים מתוצרתה נותנים מענה לתסמונת ראיית המחשב (‏CVS‏). מדובר בתסמונת שמאפייניה בעיות בראייה, כמו ראייה מטושטשת, קושי בשינוי מיקוד ובוהק. סימפטומים נוספים הם צריבה בעיניים, יובש, מאמץ עיניים וכאבי ראש או צוואר.

    לפי איגוד האופטומטריסטים האמריקני, כ-125 מיליון אמריקנים סובלים מ-‏CVS‏. אגודת ניהול הבטיחות הלאומית בארה"ב טוענת כי 7 מ-10 אמריקנים יחוו תסמיני ‏CVS‏ בשלב כלשהו בחייהם. התופעה נפוצה אף יותר מנהרת שורש כף היד, ממנה סובלים כ-20% ממשתמשי המחשב במדינה.

    על פי מחקרים קליניים, המשקפיים של ‏Gunnar‏ יעלימו את כל הסימפטומים של ‏CVS‏ תוך 21 יום מתחילת השימוש בהם. בנוסף אמורים המשקפיים לשפר את חוויית הצפייה של המשתמש במספר פרמטרים, כמו עלייה ברזולוציית הראייה, ירידה בהחזר האור, הפחתת עייפות העיניים והפחתת היובש בעין.

    מ 'לנדאו מחשבים' נמסר עוד כי במחקרים שנערכו לאחרונה בארה"ב בחברות וארגונים גדולים התגלה כי השקעה בהגנה על עיני העובדים מובילה להגדלת התפוקה השנתית ב-9%. מוצרי ‏Gunnar‏ נמכרו כבר לאנשי הפנטגון.

    ברשת 'לנדאו מחשבים', הספקית הבלעדית למשקפי  Gunnarבמגזר החרדי,  צופים ביקוש גבוה וחדירה מהירה לשוק הצרכנים החרדי, זאת עקב השימוש הנפוץ בעדשות מגע הקיים במגזר ומקשה על השימוש מול מחשב. את המשקפיים של  Gunnar יהיה ניתן להשיג כאמור, בלעדית בסניפי רשת  'לנדאו מחשבים' בבני ברק רחוב הרב ש"ך 1 מול בית כנסת איצקוביץ ובירושלים רחוב ישעיהו 21 כיכר השבת, כאשר מחירם של המשקפיים ינוע בין 350 ל-550 ש"ח.