יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אור החיים סנטר

אור החיים סנטר

נחנך אור החיים סנטר בירושלים - מרכז הספר היהודי הגדול בעולם

איתמר רוזן, ל' בניסן תש"ע - 14/04/2010 11:16
בטקס מרשים ומכובד, בהשתתפות רבנים ואישי ציבור מכל חוגי היהדות החרדית, נפתח באורח רשמי מרכז הספר היהודי הגדול בעולם "אור החיים סנטר- MANNY'S" בשכונת מאה שערים בירושלים.
  []

בקביעת המזוזה נתכבדו, הגה"צ רבי משה שטרנבוך שליט"א –ראב"ד העדה החרדית, כ"ק האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא שליט"א, הרה"צ רבי  ישראל הגר מויזניץ שליט"א, הראש"ל הגרש"מ עמאר שליט"א.

המשתתפים הרבים הוזמנו לערוך סיור בכל המחלקות, והביעו את התפעלותם מההיקף הגדול של המתחם המשתרע על פני 350 מ"ר, הכולל מגוון רחב של מחלקות לשיווק והפצת ספרים, תשמישי קדושה, כלי כסף ומגוון מוצרי יודאיקה.

בין היתר ערכו סיור  גם במחלקה המיוחדת להפצת ספרים באנגלית, המאויישת על ידי צוות מוכרים מיומן השולט בשפת האנגלית. וכן במחלקה המיוחדת לשיווק ספרי קודש במגוון כריכות עוד למגוון צרכים וייעודים - כאשר ניתן לבצע הטבעות על המוצרים בו במקום.

כאמור, ב"אור החיים סנטר" ממוקמת גם מחלקה מפוארת לכלי כסף בה ניתן למצוא ייחודי ואיכותי של כלי כסף ברמות שונות וכן מחלקות למגוון ספרים ותשמישי הקדושה כמו: ספרי בישול, ספרי קריאה לילדים ולמבוגרים וכן טליתות, מזוזות, כיפות, תפילין, דיסקים, קלטות ועוד ועוד
  []

"אור החיים סנטר" פועל בשיתוף פעולה עם רשת הספרים אור החיים וחנות הספרים הידועה משכונת מאה שערים " MANNY'S אור הצפון" - והוא משרת גם את תושבי המקום וגם את התיירים הרבים המצויים באזור, אשר יוכלו לנצל את שהותם בירושלים לרכישת מגוון ספרים ותשמישי קדושה בסדר גודל שאיננו מקובל בחנויות הרגילות.