יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ניו פארם - מבצעי קיץ 2010

ניו פארם - מבצעי קיץ 2010

בניו-פארם פותחים את הקיץ במבצעים חמים במיוחד; מוצר שני ב - 2 שקלים בלבד על מאות מותגים מובילים

איתמר רוזן, ה' באייר תש"ע - 19/04/2010 11:08
רשת ניו-פארם פותחת את עונת הקיץ בחגיגת מבצעים חמים במיוחד, ומשיקה את מבצע החודש: מוצר שני ב-2 ₪ בלבד! על מאות מוצרים ומותגים שבמבצע. במסגרת המבצע משתתפים מוצרים מכל המחלקות, ביניהם: מגוון מוצרי טיפוח, מוצרים לשיער, מוצרי תינוקות ומוצרי ניקיון לבית. רשת ניו-פארם היא היחידה בתחומה השומרת שבת בכל סניפיה ובבעלות קבוצה שומרת שבת.

המוצרים המשתתפים במבצע בתחום הטיפוח: הוואי שמפו/מרכך/תחליב רחצה; סדרת מוצרי קרמה ספא; דאב תרחיצי פנים; ניוואה תחליב רחצה; פה/הוואי דאורדורנטים; דאב דאודורנטים ; קליאו קרם טיפוח; הוואי קרם; קוטקס אולטרא ועוד. בתחום מוצרי תינוקות: בייבי סקין משחת החתלה; האגיס מגבונים לחים בודדים; ביבי אביזרי תינוקות; טומי טיפי מוצרי האכלה; סדרת מוצרי אזורה; ד"ר פישר קמיל בלו ועוד. בתחום מוצרי ניקיון לבית: ניקול מגבת שישייה; ניקול סבון אסלה; קליניקס לושן ועוד.

ניו-פארם מציעה חגיגת מבצעים גם במחלקת הבישום, עם מגוון בשמים מובילים ב-62% הנחה ! משתתפים במבצע: בלאק אקסס, ברייט קריסטל, אמור אמור, 212, בי דלישס, בוס אורנג', מרינה דה בורבון ועוד. בשמים נוספים: קרולינה הררה 212, רושס, פולו בלו ועוד.

המבצעים בתוקף מתאריך כ"ח בניסן עד כ' באייר תש"ע - 12/4/10 עד 4/5/10. ניתן להשיג בכל סניפי ניו-פארם למעט מדיקלים, אבנת פ"ת ומלחה י-ם.