שבת כ"א בסיון תשפ"ג 10/06/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

לקראת הזמן החדש - מגהצים את החולצות עם מגהץ דלונגי

לקראת הזמן החדש - מגהצים את החולצות עם מגהץ דלונגי

הבנים כבר עוזבים את הקן והמזוודות מוכנות, ארוזות. צריך מישהו שיעבוד במלוא הקיטור להכין להם את הביגוד, או פשוט - מגהץ קיטור עוצמתי - דלונגי!

איתמר רוזן, א' באייר תש"ע - 15/04/2010 20:23

חופשת "בין הזמנים" לקראת  סיום  וכמיטב המסורת תלמידי הישיבות מצטיידים במבחר חולצות מגוהצות ומסודרות לקראת זמן הלימודים החדש.

מגהצי הקיטור  של "דלונגי" מציגים טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לעבור את משימות הגיהוץ בקלות וביעילות.

מגהץ "דלונגי" מדגם VVX 815מצטיין בטכנולוגיה מיוחדת הכוללת עוצמת קיטור גבוהה, אדים יבשים אשר אינם מרטיבים את הבד וטכנולוגיית D3 המבטיחה גיהוץ רך וחלק לאורך זמן וכמות קיטור אופטימאלית לגיהוץ כל סוג בגד.

בנוסף, פותחו במגהץ פטנטים שונים שיאפשרו גיהוץ עוצמתי ויעיל: עוצמת אדים של 180 גרם בדקה, לחץ קיטור גבוה (4 BAR) להבטחת תוצאות מקצועיות, תחתית מגהץ העשויה מנירוסטה עם חריצי אדים להחלקה קלה על הבגד,  ידית מגהץ מעוצבת במיוחד לגיהוץ נוח יותר ופטנט בלעדי לדלונגי של דוד מים העשוי מנירוסטה וסגסוגות מיוחדות.

כמו כן, קיימים במגהץ טכנולגויות המאפשרות נוחות שימוש, כגון: זמן המתנה קצר במיוחד - המסתכם בשתי דקות בלבד, אופציה למילוי רציף באמצעות פתח רחב למילוי מיכל המים בכל זמן נתון, לחץ קיטור קבוע בגיהוץ, אפשרות להנחת  המגהץ במצב אנכי בעת עבודה, אפשרות להתזת קיטור אנכית לניקוי וילונות ומעילים ואפשרות שימוש שוטפת במי ברז.

בנוסף, במכשיר קיימים גם פטנטים השומרים על המגהץ : מסגרת מתכת המגנה על המגהץ כאשר הוא מונח ועל כבל המגהץ בעת הפעלתו, מערכת ANTICALC לניקוי פנימי של דוד החימום, תרמוסטט אלקטרוני בטיחותי המאפשר בקרת טמפרטורה מדויקת, כפתורים נפרדים עם בקרת תאורה לגיהוץ ולדוד המים ואפשרות לאחסון כבל החשמל בגוף המגהץ.

את המגהץ ניתן להשיג בחנויות החשמל המובחרות.