יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

עכשיו בהכשר הבד"ץ: ויטמין D3 טבעי

עכשיו בהכשר הבד"ץ: ויטמין D3 טבעי

חדש מבית סופהרב : ויטמין D3 טבעי – סופט ג'ל בהשגחת הבד"ץ העדה החרדית

איתמר רוזן, ב' באייר תש"ע - 16/04/2010 10:37

חברת סופהרב,  המובילה בתחום ה- VMS מציגה לראשונה את ויטמין 3D בכשרות מהודרת של בד"ץ העדה החרדית: ויטמין D ידוע בחשיבותו הרבה לשמירה על רמות מספקות של סידן בעצם על ידי שיפור ספיגת הסידן.
 
לאחרונה נעשו מחקרים קלינים רבים על ויטמין D ונמצא כי הוא פעיל גם במערכות שאינן קשורות לשמירה על מצב משק הסידן.
נמצא כי לויטמין D השפעה על מערכת החיסון וכמו כן ביכולתו למנוע חולשת שרירים, סוגי סרטן שונים, מחלות אוטואימוניות (טרשת נפוצה) וסוכרת Type 1.

גם אם איננו חולים, אנו זקוקים לרמות נאותות של הויטמין כדי לשמור על בריאותנו לאורך כל החיים. החל מהיותנו עובר, דרך הילדות, גיל ההתבגרות, גיל בוגר ועד לגיל המבוגר.

הסברה רווחת כי אנו חיים במדינה שטופת שמש ולכן אין לנו צורך בתוספת של ויטמין D, אך לאחרונה התברר כי אין זה נכון משתי סיבות עיקריות: האחת, תזונה ענייה בויטמין D והשנייה, מודעות גבוהה לנזקי העור והסיכונים שבחשיפה ממושכת לשמש ללא מסנני קרינה.

נמצא כי קיים חוסר של הויטמין בקרב האוכלוסיות השונות ובעיקר בקרב באוכלוסיית המבוגרים, הקשישים והילדים.
הצורה המועדפות של הויטמין היא ויטמין 3D (בעל יעילות וספיגה גבוהות יותר מאשר ויטמין 2D ) ולכן יש לשים לב איזו צורה של ויטמין D מופיעה במוצר אותו אתם נוטלים.

תוספת של ויטמין 3D חשובה למניעת אוסטיאופורוזיס ושברים, למניעת כאבי שרירים ועצמות, למניעת סוגי סרטן שונים, להקלה על תסמינים של מחלות אוטואימוניות שונות, למניעת השמנה ולהקלה על תסמיני PMS, עייפות ודיכאון.


צורת הויטמין 3D בכמוסות רכות (סופט ג'ל) המכילות שמן טבעי ואיכותי של הויטמין, היא הצורה הטובה ביותר לספיגה והטמעה בגוף המבטיחות פעילות מקסימאלית.

את ויטמין D3 מבית SUPHERB  בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית ניתן להשיג במחיר של  44.8 ₪ לאריזות של 120 כמוסות רכות (סופט ג'ל)


קו תוספי-תזונה של SupHerb מיוצר באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר המתוכננים לסייע בטיפול ובמניעה של בעיות בריאותיות רבות.