יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

דאב: השקת סדרת דאודורנטים מרעננת

דאב: השקת סדרת דאודורנטים מרעננת

מותג דאב מבית יוניליוור משיק את סדרת הדאודורנטים המרעננת לרגל הקיץ הישראלי, בהשקעה כוללת של 1.5 מיליון ₪

איתמר רוזן, כ"ו בניסן תש"ע - 10/04/2010 22:03
לרגל האביב ולקראת הקיץ, משיק מותג דאב מבית יוניליוור  את סדרת הדאודורנטים המרעננת, בהשקעה של 1.5 מיליון ₪.

במרכז הסדרה, סט  GO FRESH  הכולל מגוון מוצרים בשלושה פורמטים – ספריי, רול און עומד על הראש וסטיק המוצעים בניחוח מלפפונים ותה ירוק או בניחוח אשכולית ולמון גראס ומעניקים הגנה ממושכת ורעננות לאורך כל היום.

שולי כרמל, מנהלת שיווק תחום הטיפוח ביוניליוור ישראל:  "לפני כשנה הושקה סדרת GO FRESH – סדרה זו זכתה להצלחה. אנו שמחים להמשיך ולבסס את מעמדה של הסדרה ומעמדו של מותג דאב בכלל באמצעות קמפיין חדש הממשיך לפנות את קהל היעד בשפה עדכנית, מיוחדת ורעננה."

תחום הדאודורנטים בישראל מאופיין על ידי נאמנות לפורמט (ספריי, רול-און, סטיק). בשנה האחרונה התחזקו הפורמטים רול און וספריי ב- 10% כל אחד והיום מהווה כל פורמט 35% מכלל קטגוריית הדאודורנטים. פורמט הסטיק מהווה 18% מהקטגוריה.