שבת י"ב בכסלו תשפ"א 28/11/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

טבעול - ראשונים לחזור לשגרה מאוזנת!

טבעול - ראשונים לחזור לשגרה מאוזנת!

ריח המצה עוד נישא באוויר, ותזונה מאוזנת ש'תאזן' קצת את הילדים כבר מוגשת על המדפים: טבעול. המבצעים כבר בדרך

כ"ג בניסן תש"ע - 07/04/2010 09:00
כבכל שנה, מיד לאחר הפסח, טבעול מאפשרת לצרכנים לחזור לתזונה מאוזנת, עם מגוון מוצרים שיוצרו לאחר הפסח.

לאחר תקופת החג חשוב יותר מתמיד לחזור כמה שיותר מהר, לשגרת חיים בריאה. טבעול מציעה מגוון מנות מזינות, המסייעות לצרכן לחזור לשגרת חיים בריאה ומאוזנת בקלות ובנוחות.

במטרה לענות על הדרישה המוגברת טבעול נערכת כבר מצאת החג למבצע ייצור אינטנסיבי סביב השעון, על מנת לספק לצרכנים מוצרים שיוצרו לאחר הפסח, תוך הקפדה על כשרות מהודרת.

לטבעול מגוון מוצרים איכותיים, המשלבים טעם משובח עם מרכיבים מזינים, ביניהם נקניקיות,  שניצל תירס, קציצות בטעם בשרי, שניצל מן הצומח ועוד.

חפשו את המדבקה הצהובה עם הכיתוב "יוצר לאחר פסח תש"ע" על המוצרים.