יום שישי י"ג בתמוז תשפ"ד 19/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

זה לא מצנם, זה היי טק

זה לא מצנם, זה היי טק

רשת The Cook Store מתכבדת להציג את מצנם ההיי טק החדש, שמשתבח בציפוי זכוכית וכפתורי מגע שהופכים את השימוש לחוויה מתוחכמת, מהירה ומתקדמת. המצנם החדש כולל גם תאורת Led, כפתור מגע להשחמה ואופציה להפשרת פרוסות. העתיד כבר כאן!

איתמר רוזן, כ"ב בניסן תש"ע - 06/04/2010 07:43
רשת The Cook Store, המתמחה בכלים, ציוד ואביזרים למטבח ממיטב החברות המובילות בעולם, מציגה את יצירת הטכנולוגיה המדוברת מבית  Russell Hobbs הבינלאומית, שעיצבה את המצנם בהשראת העשור החדש, ומשדרגת את הפריט עם כפתורי מגע, ציפוי זכוכית יפהפה ופונקציות חדשות שמאפשרות לכם ליהנות מרב-פונקציונאליות בפריט.

מצנם החדש מסדרת  Glass Touch מגיע בעיצוב מרהיב הכולל ציפויי זכוכית קשיחה בגימור לבן. גוף המצנם עשוי מנירוסטה וכולל כפתורי מגע על גבי המכשיר. כך תוכלו בנגיעה קלילה להשחים את הטוסט ב-7 דרגות שונות: מבהיר ועד לכהה, להפשיר פרוסות לחם קפואות בכפתור נפרד, וליהנות מתאורת Led מתקדמת המציינת את פעולת המצנם.

עוד במצנם ההיי טק: התקן מיוחד לאחסון כבל החשמל, מנגנון הרמה לשליפה נוחות של פרוסות הלחם, מגש נשלף לאיסוף הפירורים וקלות בעת הניקוי, כפתור מגע לביטול הפעולה, מנגנון קפיצה אלקטרוני והספק של 1080w. מידות: 22 ס"מ גובה, רוחב 40 ס"מ ועומד 14 ס"מ.