יום שני י"ב בחשון תשפ"ב 18/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

נירלט: רואים כוכבים

נירלט: רואים כוכבים

נירלט מרחיבה את סדרת מוצרי העיצוב ולקראת חג הפסח משיקה צבע ייחודי בעל אפקט מנצנץ

איתמר רוזן, ח' בניסן תש"ע - 23/03/2010 09:37

  צלם
נירלט מרחיבה את סדרת מוצרי העיצוב ולכבוד חג הפסח משיקה מוצר חדש  "קריסטל Brush". מדובר בצבע על בסיס מים, בעל גימור מנצנץ ובחספוס עדין, המקנה לקיר מראה אלגנטי וזוהר. הקריסטל Brush מתאים לשימוש ביתי ואינו מצריך איש מקצוע ליישומו.


הגב' א. גילן, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בנירלט: "נירלט ממשיכה לפתח מוצרים מתקדמים לעיצוב הבית בצבע. קריסטל Brush מעניק לצרכן הזדמנות ליהנות מאפקט מיוחד ומרהיב בבית ביישום קל ומהיר".


קריסטל Brush מהווה המשך לסדרת האפקטים המנצנצים של נירלט. פיתוח המוצר שם דגש מיוחד על קלות היישום ואכן את ה"קריסטל Brush" כל אחד יכול ליישם בקלות, במהירות ובפשטות באמצעות רולר ומברשת.

 [צלם]

ה"קריסטל Brush" מגיע ב-25 גוונים מרהיבים המאפשרים קבלת אפקטים מיוחדים, והוא מתאים לצביעת קירות פנים וחוץ.


ניתן להשיג בחנויות לחומרי בנין ברחבי הארץ.