יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הבשורה ע"פ רייצ'ל H: "האביב עטוי שיפון קליל וכביס"...

הבשורה ע"פ רייצ'ל H: "האביב עטוי שיפון קליל וכביס"...

קולקציה עצומה, רחבה ומתפרסת שמקיפה את מגוון הבדים, הצבעים והסגנונות לקיץ הקרוב. רייצ'ל H מכינה אתכם לחג כמו שצריך

איתמר רוזן, י' בניסן תש"ע - 25/03/2010 06:01
האביב הקרוב והקיץ שמגיע מיד אחריו יתבססו על בדי שיפון אווריריים קלילים וכביסים. דגמי הקיץ האופנתיים של רייצ'ל H ינועו סביב גווני האפור, הכסוף, כחול נייבי ושחור דרמטי. קולקציית השיפון האביבית משלבת בפריטים החדשים כמו פייטים, חגורות מתאימות ואביזרים משלימים.

הגב' רייצ'ל הורביץ מציעה לאימהות לשלב עליוניות, סרפנים מיקסים וטוניקות ולבסס את המראה היומיומי עם פריטי הבייסיק המתאימים גם לחול המועד, שבתות וחגים. כמו בעבר, גם הפעם יצרה המעצבת שילובים והתאמות לעליוניות וחצאיות, שהופכות את המלתחה למרהיבה ואינסופית. 

המידות המוצעות בחנות מתחילות מניו בורן, ילדות, וכן קולקציה לנערות החופפת את מידות 40-42 לנשים. הקולקציה עצומה, רחבה ומתפרסת ומקיפה את מגוון הבדים, הצבעים והסגנונות לקיץ הקרוב בתוכם יבלטו כאמור, חצאיות השיפון המרהיבות.

"הקולקציה שלנו מעודכנת ועכשווית ומאופיינת בקווים חלקים", מסבירה הורביץ, מלבד בגדים נאים ונדירים, הרי שברייצ'ל H מציעים תפיסה חדשה למושג שירות. "אנחנו משקיעים משאבים רבים במימוש המושג 'שירות', על מנת להעצים את חווית הקנייה בחנות", מסבירים מנהלי המקום. "תודעת השירות אצלנו אינה מסתכמת בסיוע במציאת בגד, אנחנו משתדלים לייעץ, מסבירים ומתאימים לכל אם את מה שהיא צריכה לילדיה".