יום שישי י"ג בתמוז תשפ"ד 19/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מתנה מתמגנטת

מתנה מתמגנטת

מתנה שתתמגנט היטב לכל מטרה שרק תרצו: זוג כפפות אפייה שנמצאות תמיד היכן שצריך אותן, והעיקר: בלי לרדוף אחריהן!

איתמר רוזן, ט"ו בניסן תש"ע - 30/03/2010 21:27
חברת B 4 Market מציעה כפפת האפייה המתמגנטת, העשויה בתפירה איכותית מ-100% כותנה נושמת ונעימה למגע, לצד עיצוב מודרני השומר על הידיים שלנו במגע עם סירים וכלי הגשה חמים.

כדי שלא נחפש אחר הכפפה, שודרג הפריט כך שמתאפשר לנו למגנט אותו לכל משטח מתכתי במטבח, דוגמת המקרר ותנור האפייה – כך שנוכל לשמור על הסדר במטבח וליהנות מנגישות משופרת.

בנוסף לכפפת האפייה נלווית מדבקת מתכת דו צדדית, הניתנת להדבקה בכל מקום – כולל אריחי קרמיקה וארונות עץ או פורמייקה, כך שתכלו למגנט את הכפפה לאותם המקומות - הכל בהתאם לנוחות שלכם.

להשיג בגוונים אופנתיים של ירוק ושוקולד.