יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

עיריית אלעד תסבסד כרטיסי נסיעה למירון

1,500 כרטיסים במחירים מוזלים יימכרו לציבור. 'אגד תעבורה' תתגבר את מערך ההיסעים מהעיר צפונה

משה שוורץ י"א באייר תשס"ט - 05/05/2009 08:12
בעיריית אלעד וב"אגד תעבורה" סיכמו בימים האחרונים את ההערכות למבצע מירון בכל הנוגע לנסיעות מהעיר אלעד.
 
ההערכות החלה מיד לאחר פסח, כאשר נלקחים בחשבון כל הפרמטרים השונים של הצפי לכמות הנוסעים בשנה זו, בה חל ל"ג בעומר באמצע השבוע בניגוד לשנה הקודמת בה חל ל"ג בעומר ביום שישי כשבשנה הקודמת לה חל במוצ"ש.
 
ההערכות כוללת את סניפי "אגד תעבורה" באשדוד, אשקלון צפון הנגב ונתניה, אשר אמורים להעביר אוטובוסים ונהגים לסניף אלעד בכדי להתגבר על הביקושים הצפויים למירון, כשבמקביל צפויים ביקושים ותגבורים בקווי 277 ו-280 אשר יתוגברו באוטובוסים נוספים בשעות העומס הצפויות בשל החתונות וההדלקות בחצרות האדמורי"ם ובשל חופשת התלמידים ביום ל"ג בעומר.
 
בהנחיית ראש העיר הרב יצחק עידן, העירייה תסבסד גם השנה את כרטיסי הנסיעה למירון. בהוראת ראש העיר הוכפלה כמות הכרטיסים שבסבסוד העירייה והשנה יימכרו מעל 1,500 כרטיסים, כדי שכל תושב העיר העולה למירון ייהנה מההנחה.
 
מחיר כרטיס נסיעה הלוך-ושוב בסבסוד העירייה הוא 45 שקלים. באגד נקבעו המחירים על 60 שקלים לקונים במכירה המוקדמת, ו-70 שקלים ביום הנסיעה.
 
מכירת הכרטיסים שע"י העירייה תתבצע בימים חמישי י"ג באייר, וראשון ט"ז באייר, בשתי נקודות מכירה. האחת ב"מחלקת התרבות" של העירייה, ברחוב יהודה הנשיא 1, בין השעות 8:30-15:30, וכן בלשכת חבר המועצה הרב פנחס גרוס, במוסדות צאנז, רחוב רשב"י 44, בין השעות 13:00-16:00, ו- 20:00-21:00.
 
לאחר שבשנים הקודמות ההערכות ונקודות ההפעלה הוכיחו את עצמם, נקבעה גם השנה תחנת היציאה מאלעד כפי השנים הקודמות, מתחנה אחת ברח' יהודה הנשיא פינת אבן גבירול (הכיכר השלישית), כשהאוטובוסים יוצאים על בסיס מתמלא ויוצא.
 
שעות היציאה מאלעד יהיו ביום שני י"ז באייר משעה 4:00 אחה"צ עד השעה 1:00 אחר חצות, ולמחרת ביום שלישי ייצאו האוטובוסים משעה 10:30 עד 1:00 בצהרים, במקביל השרות ממירון יתחיל בליל ל"ג בעומר משעה 22:30 עד למחרת בשעה 8:00 בבוקר ברציפות. ביום ל"ג בעומר משעה 4:00 אחה"צ עד 8:30 בערב. מסלול הנסיעה יהיה כמו בשנה הקודמת דרך כביש 6 עם עצירה של כ-10 דקות להתרעננות ולצרכי ביטחון כפי דרישת המשטרה, ופיזור במסלול הרגיל של הקווים הבינעירוניים.
 
בימים אלו מבצעים נציגי העירייה ואגד היערכות אחרונה למבצע מירון, כדי שתושבי העיר יוכלו ליהנות מנסיעה טובה, מהירה ובטוחה.