שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

בני ברק מציגה: כמעט דרמה

עירנותם של תלמידי ישיבת פוניבז' לצעירים, עוררה דרמה של ממש אמש בחצות. תלמידי הישיבה הבחינו במשאית שאנשיה הלבושים כחרדים שולחים ידיהם ולוקחים אופניים. התלמידים מיהרו להזעיק משטרה שגילתה כי מדובר באספני מתכת תמימים. כנסו! תמונות מה-"כמעט דרמה"

אהרן שיין, כ"ה באייר תש"ע - 09/05/2010 20:06
דרמה בבני ברק שהסתיימה בלא כלום. אמש (מוצ"ש) סמוך לחצות הבחינו לפתע בחורים מישיבת פוניבז' לצעירים כי אנשים הלבושים כחרדים מנסים לגנוב זוגות אופניים ולהכניסן לתוך משאית גדולה שהסיעו.

הבחורים לא היססו והזעיקו את המשטרה שמיהרה לבוא (לשם שינוי). בחקירה בשטח התברר כי השניים שהיו לבושים בבגדים חרדיים ניסו לאסוף חלקי מתכת ובחיפוש שערכו השוטרים ברכבם נמצאו מספר חלקי מתכת שונים לבד מזוג אופניים. לאחר חקירה בשטח שחררו השוטרים את הצעירים ללא שעצרו אותם.
 
כתב 'טוג' שנכח באזור ניסה לצלם את האירוע, אולם אחד מהשוטרים שהשתתף באירוע התנגד בתקיפות לצילום. התחושה הייתה כי השוטרים היו נבוכים מעט מכך שהאירוע אליו הגיעו בקומה זקופה וברוח קרב, הסתיים בקול ענות חלושה זאת לעיני קהל צופים גדול וצמא לאירוע משמעותי.

למרות הסיכון, נאמן לחובתו העיתונאית, כתב 'טוג' שם נפשו ומצלמתו בכפו והנציח כמה תמונות מהאירוע (וסליחה על איכות התמונות).

  []

  []

  [צלם]